З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні офіцери, сержати, курсанти, слухачі, студенти та працівники Збройних Сил України!

Від імені командування кафедри та себе особисто прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги в усіх Ваших справах, впевненості у гідному майбутньому, нових ідей та перемог, високих досягнень та вірних друзів!

У переддень Нового року, хочеться сказати слова вдячності особовому складу за підтримку і допомогу у проведенні заходів, спрямованих на розвиток кафедри у різних сферах її життєдіяльності, адже запорукою позитивних змін стала спільна щоденна праця!

Нехай ці свята, наповнені сподіванням миру, добра і злагоди стануть для кожного з Вас джерелом невичерпної енергії та оптимізму на шляху реалізації життєвих і службових планів в ім’я зміцнення могутності Збройних Сил України!

Нехай у Ваших домівках поселились достаток, затишок та гармонія.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою,

начальник кафедри військової підготовки НАУ полковник Олександр ВОДЧИЦЬ