Випуск лейтенантів

30 грудня на кафедрі військової підготовки НАУ відбувся черговий випуск.

Перше офіцерське звання лейтенант та диплом навчального ступеня “Магістр” отримали 20 курсантів 6-го курсу.

На церемонії випуску був присутній начальник кафедри полковник Олександр Водчиць, який привітав молодих офіцерів

– Шановні випускники, вітаю вас і весь особовий склад кафедри із випуском. Щиро дякую колективу кафедри за самовіддану та наполегливу працю у підготовці офіцерів, справжніх професіоналівдля Збройних Сил України. Дорогі випускники, перед вами стоїть завдання самовіддано та наполегливо працювати, бути лідерами і прикладом у всьому. Попереду дуже багато випробувань, які я вам бажаю пройти з гідністю і досягти високих звершень.

Також на святковому заході був присутній отець Андрій. Звертаючись до майбутніх захисників України священнослужитель надав благословення на новий і відповідальний етап їхнього життя, побажав Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові та окропив святою водою.

Традиційно випуск закінчився проходженням урочистим маршем.

5 1 голос
()